Hakkımızda

Cengiz Yurdakul ‘un 2000 yılında kuruculuğunu üstlendiği Plus Yayıncılık bünyesinde sizlere sunduğumuz Ağır Vasıta Dergisi olarak eşsiz donanım ve tecrübemizle 2017 senesinde de sizlerleyiz.

Yayıncılık tecrübesi, kurulduğu günden bu yana artarak devam eden Ağır Vasıta Dergisi networkü (ağı) ve portföyü ile sizlere kaliteli hizmet anlayışını yansıtmaya gayret etmekte ve bunu başarırken de siz okuyucu ve destekçilerine de teşekkürü borç bilmektedir.

Genç ve sektörel tecrübesi yüksek kadrosu sayesinde Ağır Vasıta Dergisi, sektördeki etkinliğini artırarak lider konuma yükselmiş ve iş hacmini ve temasını da genişlemiştir.

Dağıtım kanalı yayıncılığında kısa zamanda kendinden söz ettiren Plus Yayıncılık, içerik ve görsel olarak zengin ve arşivsel dergileri ile bu alanda Türkiye ‘de İstanbul merkezli olmak üzere ekonomik pazarın nabzını tutmaktadır. Başarılı çalışmaları ve projeleri ile güncel haberleri, gündemi oluşturan röportajlarıyla beraber reklam çalışmaları ile de Türkiye‘de ve Yurtdışı pazarlarında firmaları en güçlü şekilde temsil etmektedir. Ağır Vasıta Dergisi aylık yayınlanmakla birlikte, baskı âdeti 3 bin olup sektöründeki birçok önemli noktaya ücretsiz ve olarak kartvizit karşılığı dağıtılmaktadır. Raporlama uygulaması ile 2017 sonunda reklam veren firmalarımıza 30.000 üzerinde kartvizit raporu sunmayı hedefliyoruz. Toplanan kartvizitleri mail, pdf ve excel formatı olmak üzere istediğiniz tüm formatlarda sizlerle paylaşmaktayız.

Birlikte yürüdüğümüz bu yolda bize destek veren ve birlikte yol aldığımız tüm firmalara teşekkür ederiz.