KÂMİL KOÇ’TA ÜST DÜZEY ATAMA

Türkiye’nin ilk karayolu seyahat firması Kâmil Koç’ta üst düzey bir atama gerçekleşti. Yaklaşık 24 yıldan beri firma bünyesinde farklı görevlerde bulunan ve son olarak İç Anadolu Bölge Müdürü olarak çalışan Mehmet Türkyılmaz, şirket içi atama ile Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyeliği ve Operasyon Direktörlüğü görevine getirildi. Yılmaz, firmanın Türkiye ve yurt dışındaki operasyonlarından sorumlu isim olarak görev yapacak.

Türkiye’nin en çok tercih edilen lider seyahat firması Kâmil Koç’ta, Operasyon Direktörlüğü görevine önemli bir atama gerçekleşti. 2016 yılından bu yana Kâmil Koç bünyesinde İç Anadolu Bölge Müdürü olarak görev yapan Mehmet Türkyılmaz, şirket içi atama ile Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyeliği ve Operasyon Direktörlüğü görevine getirildi.

Kâmil Koç Ailesi’nde 24 yıldır başarılı işlere imza attı

1969 yılında Ankara’da doğan Mehmet Türkyılmaz, Başkent’teki eğitim yıllarının ardından yaklaşık 24 yıldır Kâmil Koç bünyesinde farklı departmanlarda başarıyla görev yaptı. Evli ve 1 kız çocuğu babası olan Türkyılmaz, 1989 yılında bilet satış görevlisi olarak dahil olduğu Kâmil Koç Ailesi’nde, 1996 yılında Vardiya Amirliği, 2002 yılında Ankara Otogar Müdürü olarak çalıştı.

2016 yılından bu yana da firmanın İç Anadolu Bölge Müdürü olarak görev yapan Türkyılmaz, 6 yıllık başarılı yöneticilik döneminin ardından yeni yıla birlikte Kâmil Koç Otobüsleri İcra Kurulu Üyesi ve Operasyon Direktörü olarak çalışmaya başladı.

Aynı zamanda, şirket bünyesinde 2006-2010 yılları arasında Kâmil Koç Otobüsleri Personel Eğitim ve Geliştirme Biriminde, İç Anadolu Bölgesinde Eğitim Uzmanlığı görevinde bulunan Mehmet Türkyılmaz; empati, eğitimci eğitimi, stres yönetimi, konuşma teknikleri, personel yönetimi, grup çalışması gibi birçok eğitim ve seminere katıldı.

“Kâmil Koç beni için bir şirketten çok daha öte anlamlar taşıyor”

Yeni görevinde Kâmil Koç’un Türkiye ve yurt dışındaki operasyonlarından sorumlu isim olarak görev yapacak olan Mehmet Türkyılmaz, şunları söyledi:

“Kâmil Koç, benim neredeyse çeyrek asra yaklaşan bir süredir görev yapmaktan her zaman mutluluk duyduğum çok büyük bir aile. Bu nedenle benim için bir işyerinden ya da şirketten çok daha fazlasını ifade ediyor. Bugün şirket olarak, Türkiye’nin 71 il ve 306 ilçesini kapsayan geniş bir hizmet ağına sahibiz. Ayrıca Avrupa’nın en büyük şehirler arası otobüs ağı ve pazar liderliğine sahip iş ortağımız FlixBus ile birlikte, halihazırda Sofya ve Bükreş’e de seferler yapıyoruz. Önümüzdeki süreçte bu seferlerin sayısını daha artırmayı ve Avrupa’da daha da geniş bir alanda hizmet vermeyi hedefliyoruz. Kâmil Koç’un geniş seyahat ağı göz önünde bulundurulduğunda operasyonel yönetim çok daha önemli hale geliyor. Biz de yeni görevimizde yılların verdiği deneyimle bu alanda yolcularımızın seyahatlerini eşsiz hale getirmek, firmamızın operasyonel süreçlerini kesintisiz sürdürmesi adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir