IVECO BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

2023 yılının sonlarına yaklaşırken IVECO Türkiye, yeni alıcılarına büyük bir kampanyanın müjdesini veriyor; IVECO S-Way araçlarda 2 yıl olan garanti süresini 4 yıla* çıkarıyor.

 

Tüm IVECO S-Way çekicilere özel olarak uygulanacak olan kampanya, 15 Eylül-15 Ekim tarihleri arasındaki satın alımlarda geçerli olacak.

 

IVECO S-Way araçları bu kampanya ile birlikte IVECO Yetkili Satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor.

 

IVECO S-Way’in tasarruf ile konforu birleştiren özellikleri, sürücü dostu kabin alanı, 490/ 530/ 570 beygir gücündeki farklı model araçları, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyor.

 

Kampanya dahilinde olan IVECO S-Way AS 530 modeli de çift buzdolabı, park kliması ve yan etekler gibi ekstra konfor ve rahatlığı sağlayan özellikleri ile ön plana çıkıyor. Serinin tamamı özellikle üstün aerodinamik yapısı ile rakiplerinden bir adım öne geçiyor. Kendinizi evinizdeki kadar konforlu hissedebileceğiniz IVECO S-Way’lere özel bu kampanya, markanın ‘’IVECO bitti demeden bitmez’’ dediği iddialı sloganıyla çıkış yapıyor.

 

*Stoklar ile sınırlı olan kampanyada, ‘’400.000 km ile sınırlı’’ koşulu da yer alıyor. Bir ay süre ile devam edecek kampanyada ilk 2 yıl tampondan tampona garanti, son 2 yıl da yürüyen aksamlar garanti kapsamı var. Kampanya tavsiye edilen fiyattan alımlar için geçerli.

 

Ayrıntılı bilgi için www.iveco.com/turkey web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

IVECO

 

IVECO, Iveco Group N.V.’nin bir markasıdır.  (MI:IVG), IVECO çok çeşitli hafif, orta ve ağır ticari araçlar, arazi kamyonları ve arazi görevleri gibi uygulamalar için araçlar tasarlar, üretir ve pazarlar. Markanın geniş ürün yelpazesi arasında 3,3 – 7,2 ton araç ağırlığı segmentini kapsayan Daily, 6 – 19 ton arası Eurocargo ve 16 tonun üzerindeki ağır segmentte on-road IVECO S-WAY, off-road IVECO T-WAY ve hafif off-road görevler için IVECO X-WAY ile IVECO WAY serisi yer alıyor. IVECO, dünya çapında 21.000’e yakın kişiyi istihdam etmektedir. Avrupa, Asya, Afrika, Okyanusya ve Latin Amerika’da 7 ülkede üretim tesislerini yönetmekte ve burada en son ileri teknolojilere sahip araçlar üretmektedir. 160’tan fazla ülkede 4.200 satış ve servis noktası, bir IVECO aracının çalıştığı her yerde teknik desteği garanti eder. IVECO hakkında daha fazla bilgi için: www.iveco.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir