ANADOLU ISUZU İHRACAT BAŞARISIYLA ALDIĞI ÖDÜLLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Anadolu Isuzu Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından 2023 yılında da “İhracat Başarı Ödülü’ne” layık görüldü. Anadolu Isuzu’ya bu ödülün verilmesinde markanın 2023 yılındaki üretim ve ihracatta gösterdiği üstün başarı etkili oldu.

 

Türkiye’nin ticari araç üreticisi Anadolu Isuzu, 2021 ve 2022 yıllarının ardından 2023 yılında da Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından üretim ve ihracattaki başarılı performansıyla ödüle layık görüldü. Anadolu Isuzu, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından düzenlenen “İhracatın Şampiyonları 2023 Ödül Töreni” organizasyonunda altın kategorisinde “İhracat Başarı Ödülü”nün sahibi oldu.

Anadolu Isuzu Uluslararası Satış Direktörü Murat Dedeoğlu, her yıl artan bir ivme ile ihracatta rekorlar kırmaya devam ettiklerini belirterek şunları söyledi; “44 ülkeyi kapsayan geniş bir ihracat coğrafyasında faaliyet gösteriyoruz. 2023 yılında da ihracat başarımızı artırdık. Çayırova’daki akıllı fabrika özelliklerine sahip modern tesislerimizde dünya kentlerinin en güncel taleplerine uygun çevreci ve modern araçlar üretiyoruz. Bu başarıdan büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyuyoruz. 40’ıncı yılımızda ulaştığımız bu başarı, üretim süreçlerindeki kalite ve üretim hızımızın teslimatlarımıza yansımasının da bir karşılığıdır. Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği’nin takdim ettiği ‘İhracat Başarı’ ödülünün sahibi olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Anadolu Isuzu olarak köklü geçmişinin sağladığı güç, geleceğe dair kararlı vizyonu, donanımlı insan kaynağı ve güçlü yapısı ile otomotiv sektörünün önemli oyuncularından biri olmaya devam edecektir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mevcut pazarlarımızda gücümüze güç katarken, yeni ihracat pazarlarına açılmaya ve ülkemizin ihracatına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.”

 

 

Anadolu Isuzu 40 yaşında

Türk otomotiv sanayisinin yapı taşlarından biri olan Anadolu Isuzu’nun temelleri 1965 yılında atıldı. Çelik Montaj adıyla yolculuğuna başlayan Anadolu Isuzu, 1984 yılında Isuzu Motors Ltd. ile varılan lisans anlaşması ile birlikte Anadolu Isuzu ismini kullanmaya başladı. Kamyon, kamyonet, midibüs ve otobüs segmentlerinde “Isuzu” markası ile araç üretimlerini gerçekleştiren Anadolu Isuzu, güçlü ürün gamı, yaygın bayi ağı ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. Anadolu Isuzu’nun yurtiçinde 33 satış noktası ve 91 yetkili servisi, yurtdışında ise 44 ülkede 36 distribütörlüğü ve 133 servis noktası bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir