SENA TURİZM, 30. YILINI MERCEDES-BENZ TOURİSMO YATIRIMIYLA TAÇLANDIRDI

Sena Turizm, kuruluşunun 30. yılında filosunu yüksek konforu son teknolojiyle buluşturan Mercedes-Benz Tourismo 15’ler ile güçlendirdi.

Kurulduğu 1994 yılından bu yana kalite, konfor ve güvenlik bilinci ile Turizm ve Personel Taşımacılığı sektöründe hizmet veren Antalya Merkezli Sena Turizm, Mercedes-Benz marka otobüs yatırımları ile daha da büyümeyi hedefliyor. Sena Turizm, kuruluşunun 30. yılını Hastalya Otomotiv’den satın aldığı 5 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 otobüs yatırımıyla taçlandırdı.

Sena Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ünver konu hakkında, “Bu yıl 30. yılımızı kutlamanın büyük gururu içindeyiz. Başarı hikayemizin temelinde ‘hizmet odaklı’ gelişime verdiğimiz önem yer alıyor. Bu doğrultuda tüm paydaşlarımızla birlikte müşteri memnuniyeti için gelişen teknoloji ve çevreye duyarlı iş anlayışımız ile çalışmaya devam ediyoruz. Yeni araç yatırımlarımızda da özellikle yolcularımıza en kaliteli ve konforlu yolculuğu sunabileceğimiz son teknoloji ve doğa dostu araçları tercih ediyoruz. Teslim aldığımız Tourismo 15’lerle 30. yılımızda da seyahat deneyimini daha da ileriye taşıyacak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam edeceğiz. Başarılı iş ortaklığımız için Mercedes-Benz Türk’e ve Hastalya Otomotiv’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hastalya Otomotiv Yönterim Kurulu Başkan Yardımcısı İrfan Tüzün, “Sena Turizm’in 30. yılına Mercedes-Benz Tourismo 15 otobüslerimizle katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ortaklığımızın karşılıklı güven ve memnuniyet çerçevesinde uzun yıllar devam etmesini diliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektördeki iş ortaklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Yeni araçlarımızın Sena Turizm’e hayırlı olmasını temenni ediyor ve nice 30 yıllar diliyorum” dedi.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Osman Nuri Aksoy, “Sena Turizm’in 30. yılında satın aldığı 5 adet Mercedes-Benz Tourismo otobüsümüzün bundan sonraki başarılı yolculuğuna katkı sağlayacağına ve müşterilerine en üst düzeyde konfor sunacağına yürekten inanıyoruz. Bu iş birliğinin karşılıklı güven içinde daha uzun yıllar en verimli şekilde devam etmesini diliyoruz” dedi.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Grup Müdürü Burak Batumlu, “Mercedes-Benz Türk olarak, Sena Turizm’in 30. yılını canı gönülden kutluyor ve başarılarla dolu nice 30 yıllar diliyoruz. Değerli geri bildirimleri, talep ve beklentileri bizleri her zaman ileriye taşımış ve bu geri bildirimler kendileri gibi bizlerin de güçlenerek büyümemizi sağlamıştır. Uzun yıllara dayalı bu birlikteliğin önemli yapı taşlarından biri olan bayimiz Hastalya Otomotiv’e ve özellikle kusursuz ürün ve hizmet sunma konusundaki çabalarımıza güvenen Sena Turizm’e teşekkürlerimizi sunuyorum’’ dedi.

 

 

Mercedes-Benz Türk Hakkında:

Mercedes-Benz Türk, 1967 yılından bu yana Türkiye’de ağır ticari araç endüstrisinin öncüsü olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, 2020 yılına kadar kamyon ve otobüs gruplarındaki faaliyetlerine ek olarak Mercedes-Benz marka hafif ticari araçların ve Daimler AG çatısı altındaki tüm otomobil markalarının satışını gerçekleştirmiştir. Daimler AG, 2020 yılında kamyon ve otobüs ile otomobil ve hafif ticari araçlar birimlerini iki ayrı şirket yapısı altında topladı. 01.12.2021 itibarıyla da ayrı bir tüzel kişilik olan  “Daimler Truck AG”’ şirketi altında; Mercedes-Benz Türk A.Ş., Daimler Truck’ın 3 büyük kamyon üretim tesisinden biri olan Aksaray Kamyon Fabrikası, Daimler Buses’ın dünyadaki en büyük otobüs üssü olan Hoşdere Otobüs Fabrikası ve bünyesinde bulunan iki AR-GE merkezi ile Kamyon ve Otobüs gruplarından sorumlu olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yaklaşık 1.4 milyar avro yatırım hacmiyle Mercedes-Benz Türk A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir ve 7.000’i aşkın personel istihdam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir